| BobitzZZzzaaa a întrebat:

Plz dati-mi si mie codul de instalare craku l-am bagat dar imi cere codul datimil unu plz am tot windows xp 2GB ram placa video 512 imi merge doar codul imi merge plz datimil unu

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Prietene,ai si o subtitrare la ce ai spus mai sus?! Codul de instalare la ce? La windows xp?!
Si nu vad ce treaba are configuratia systemului cu crack-ul respectiv key-ul care iti trebuie tie...
Fara suparare, exprima-te mai corect sa intelega lumea ce vrei!