| Roșiuță a întrebat:

Poate cineva sa vorbeasca cu mine pe insta? Ma simt atat de singura, n-am prieteni, n-am cu cine sa vorbesc.Ma doare singuratatea.Am si niste ganduri negre de la un timp...care persista

Răspuns Câştigător
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Daca vrei sunt aici. (sunt fata si am 14 spre 15 ani daca are importanta)

| Roșiuță explică (pentru rosessunflowersandlillies):

DA,multumesc mult, nu stii cat de trista sunt

| Roșiuță explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Madalina_andreea999

30 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

"Cum sa atragi pedofili"
Din 19 aprilie în cinematografe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am Insta, dar putem duscuta dacă dorești. happy

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

In legătura cu gândurile negre, te pot ajuta
Cunosc pe Cineva care face minuni și care mi-a schimbat viața
Scrie-mi mesaj privat dacă vrei sa vorbim pe whatapp, fetițo dragă❤️

| unomdeosebit a răspuns:

Sa nu dai informatii reale despre tine ca e periculos pe TPU Plin de oameni CIUDATI cu obsesii pentru GARDURI

| luigifan a răspuns:

Hei, nu am insta (poate imi fac cont), dar ai cont roblox? Poate ne putem juca impreuna.

| Roșiuță explică (pentru luigifan):

Cati ani ai?

| luigifan a răspuns (pentru Roșiuță):

Nu vreau aici, e prea public, se poate in privat?

| Roșiuță explică (pentru luigifan):

Atunci unde?

| Roșiuță explică (pentru luigifan):

Kik vrei? Adica n am cum sa stiu cine esti, nici tu n ai cum sa stii cine sunt.Eu vreau doar sa vorbesc cu cineva strain despre problemele mele, cineva care sa nu ma cunoasca, sa nu ma judece si de care sa nu fiu legata in vreun fel

| luigifan a răspuns (pentru Roșiuță):

Nu stiu daca te pot ajuta, nu vreau sa te incurc sau te supar, am zis ca poate ne jucam roblox, daca tot ai zis ca nu ai prieteni, dar nu ma prea descurc la categoria "intelegere fete", daca sa te supar sau ceva, mai bine lasa.

| Roșiuță explică (pentru luigifan):

Nu ai cum sa ma superi, fii sigur. Doar sa ai peste 14 ani

| luigifan a răspuns (pentru Roșiuță):

Da, am 14 ani fix

| Roșiuță explică (pentru luigifan):

Ai tik tok? Putem vorbi acolo

| luigifan a răspuns (pentru Roșiuță):

Stii, putem vorbi pe insta, pe contul mamei mele, daca imi da voie!

| luigifan a răspuns (pentru luigifan):

Daca ma lasa, imi zici numele tau de pe insta, te rog.

| Roșiuță explică (pentru luigifan):

Stii ce, lasa.O sa caut o fata cu care sa vorbesc, o sa ma inteleaga mai bine.Mersi oricum

| luigifan a răspuns (pentru Roșiuță):

Cu pla.

| LoveSleep a răspuns (pentru luigifan):

Nu-mi vine sa cred ca tipa asta ar putea fi singura ta șansă să vorbești cu o fata și tu o dai în bara cerându-i sa vorbiți pe roblox.
Îmi e rău.

| Eduard_Palea_1980 a răspuns:

@poise.low oricum sunt plictisit

| Roșiuță explică (pentru Eduard_Palea_1980):

Eu caut o fata care sa ma inteleaga, discutia dintre 2 fete e mai ok

| Eduard_Palea_1980 a răspuns (pentru Roșiuță):

Cum dorești n ai specificat în intrebare?

| timidu89 a răspuns (pentru Roșiuță):

Trimite-mi un mesaj cu id de Instagram daca vrei sa vorbim. Ti-l lasam eu dar nu pot sa iti trimit mesaj.

| Roșiuță explică (pentru timidu89):

E un cont cu 0 urmaritori, adica e facut doar ca sa vorbesc cu cineva. Eu n am insta personal. madalina_andreea999

| rosessunflowersandlillies a răspuns (pentru Roșiuță):

Si eu am cu 0 urmaritori... Te caut acum, o secunda.

| Roșiuță explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Bine❤

| timidu89 a răspuns (pentru Roșiuță):

Am solicitat cerere dar nu mi-ai acceptat-o.

| LorenaMavrodin a răspuns:

Buna,pot vorbi eu cu tine și eu am gânduri negre plus altele dar cred că la tine este vorba de o depresie sau faptul că ți-ai pierdut speranța