| Etro a întrebat:

Poate exista un grup format din 2 persoane? Ma refer un la un grup in care sa cantam. As vrea niste nume pentru trupe si sa il pun pe YouTube.

2 răspunsuri:
| EGGc a răspuns:

S-ar numi duo, nu poate fi numit grup cu doar 2 persoane. Baftă!

| SadLifeSadGirl a răspuns:

Normal ca se poate, mai ales daca vocile se potrivesc o sa sune extrem de bine.Link le da yt nu am dar sunt multi oameni care cântă 2.Crede-mă e cel mai bine in 2 că dacă, canti singur te mai emoționez dar cu 2 e perfect.