| deltablues a întrebat:

Poate sa-mi spuna si mie cineva cateva licee bune din Bucuresti cu program exclusiv de dimineata. Singurele pe care le stiu sunt Tudor Vladimirescu si Mihai Viteazul. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Annitu a răspuns:

Nu prea ştiu programele celorlalte licee din Bucureşti. Îţi pot spune doar că cei din clasele a IX-a şi a X-a din C.N. "Octav Onicescu" învaţă de la 14:00 la 20:00, iar cei de a XI-a şi a XII-a, de la 8:00 la 14:00.