| poesia a întrebat:

Postati aici cele mai tari site-uri pe care le stiti.happy

15 răspunsuri:
| User a răspuns:

Yepp.ro love struck si TPU, bineintelestongue

| nobody_9468 a răspuns:

Rimel.ro
vdc.ro
garbo.ro
acasatv.ro
nicepps.ro
joy.ro
cam atat...

baftabig grin

| Kassandra1408 a răspuns:

Descopera.org spititout.ro okazii.ro postsecret.blogspot.com mayra.ro feminis.ro e-joy.ro www.squarehippies.com www.write-out-loud.com/dictionexercises.html http://codulluioreste.blogspot.com/ bookblog.ro fanfiction.com times.ro cocalari.ro damaideparte.ro
Enjoy!

| mcrenma a răspuns:

Pfff. Pai nu stiu care ar fi acelea. Printre ele ar fi TPU.ro.
ar mai fii si myspace.com hi5.com, deviantart.com, youtube.com, punkyfish.com, minicilp.ro si cam atat. Nu sunt chiar cele mai tari da pe astea le frecventez.

| Sylx a răspuns:

Tpu.ro?

| Sylx a răspuns:

Din cite se pare pentru unele persoane, site-ul TPU.ro nu este unul demn de luat in considerare. La intrebarea de mai sus exista 7 raspunsuri care includ site-ul TPU pe "lista celor mai tari pe care le stim" dar majoritatea acestor raspunsuri au primit -nefolositor- ori -stupid-. Eu recunosc, ca am postat pe moment fara sa ma mai gindesc si la alte site-uri insa am considerat ca este suficient sa nominalizez pe acesta ca fiind printre "cele mai tari"(asta ca sa fiu in ton cu autoarea intrebarii) Sa-mi fie iertat pentru cei care trateaza acest site ca pe unul oarecare dar... NU meritati sa va numiti membri ai TPU si nu va justificati prezenta pe acest site din moment ce aveti o parere depreciativa la adresa lui!

| adydassler a răspuns:

TPU.ro
hitmuzica.com
netcarshow.comwinking

| clauclau_6191 a răspuns:

Serioss, Drum liber TINERI Cum Swap Filme porno - XXX Teen Cum Swap Tube, Cum Swap...-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tpu.ro
www.remi-online.ro
www.youtube.ro
www.mihaibendeac.ro (este un blog, si de asemenea recventez foarte des blogurile vedetelor)
www.descopera.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://omegle.com/ pentru ca vorbesc cu persoane din toata lumea:)

| r3b3laa a răspuns:

Dap www.starmania.com, www.TPU.ro, www.fisierulmeu.ro ( la starmania vezi toate detaliile despre vedete, la TPU afli intrebari si raspunsuri si la fisierul meu downloadezi free orice melodie vrei succes la vizionarea site-urilor :P:P:P