| Anna' a întrebat:

Pot avea incredere in site-urile care vand carti? As vrea sa-mi cumpar cartile din tw saga si sunt mai ieftine ca in librarii.Ma intrebam daca trebuia sa platesc si alte taxe iar mai apoi sa ma aleg fara carti.

5 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Eu mi-am comandat mai demult 2 carti, si mi-au spus pe site ca daca cumpar peste 150 ron, transportul este gratuit. Mi-am comandat cartile (care impreuna faceau 190 ron) si cand am primit mail-ul de comfirmare mi-au taxat si transportul. Ai grija si de pe ce site cumperi. happy

| Moneyandfame a răspuns:

Poate platesti cartea si taxele de transport, adica rambursul. Deci cand iti ajunge cartea acasa, atunci o platesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grijă și de pe ce site-uri cumperi. Poate te trezești cu cartofi în pachet în loc de cărți. Transportul e ieftin, prin poștă te costă între 5 și 10 lei (maxim) și ajunge în 2-3 zile lucrătoare.
Cumpără direct de la edituri, nu de la site-uri partenere.

| Adeellee a răspuns:

Iti recomand sa n-ai incredere in site-urile care vand carti.Eu mi-am cumparat cartile twilight saga din Bucuresti.Mai bine te-ai duce la o editurawinking

| alexpopa a răspuns:

Buna!
Pentru orice achiztie facuta online, legea este de partea ta. Firma care iti inregistreaza comanda, este obligata sa iti mentioneze in oferta toate taxele si pretul final pe care trebuie sa il platesti la livrarea comenzii tale.
Pe site-ul colibris.ro gasesti colectia Twilight la cel mai mic pret de pe piata, pretul afisat include toate taxele.
Livrarea se face la adresa indicata, oriunde in tara.
Informatii suplimentare poti gasi aici: http://www. colibris.ro/tag/stephenie-meyer/ro/