| anonim_4396 a întrebat:

Pot să împrumut aceeaşi carte de la bibliotecă de 2 ori? Ce cărţi îmi recomandaţi, care pot fi luate de la bibliotecă? De orice gen.

3 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Da poti sa imprumuti o carte de 2 ori, merge si de 3 ori si de mai multe ori.Nu-ti spune nimeni nimic.

| munteanuionvictor a răspuns:

Poți să împrumuți de 2 ori o carte. Cere la bibliotecă :"Contele de Monte Cristo",*2 ani de vacanță *,"5 săptămâni în balon","Cireșarii".

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Daca-ti recomand nu le gasesti la biblioteca, iti recomand cele din perioada pasoptista / interbelica.