| AmIraPrinceSs a întrebat:

Pot salva poze dintr un filmulet de pe youtube?

2 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Da. mai greu. dar da. 1. play la vid. /2. dai pauza la poza dorita. /3. dai zoom.de lq 360/480 la 1080 Hd. daca arewinking sau deschizi intr-o alta fereastra./4. dai PRINT SCREEN sau PrtSc SysRq- butonul de langa F12 si Pause/ Breakwinking. /5. Deschizi Paint. /6. apesi CTRL + Vwinking./7. dai Save As, alegi din bara de jos jpgwinking. si o denumesti./8. Ai dai pe Desktop din stanga si voila big grin ai poza. stiu ca dureaza dar rezultatul merita.

| CudiDaKid a răspuns:

Da.cu photoscape... dai clik pe screen capture dupa dai capture region si dupa selectezi parte care vrei sa o decuepezi [adica poza] :p bafta