| Lluvia_8369 a întrebat:

Pot sau nu să văd la ce răspunsuri am primit inteligent, folositor etc?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Doar daca iei fiecare raspuns in parte (te reintorci la raspunsurile postate). Iar pe profilul tau poti sa vezi totalul voturilor primite, dar asta, probabil, stii deja. Numai bine!

| CARMENCITA a răspuns:

Da. Dai la "Raspunsurile mele", acolo unde ai informatii despre, profil, intrebarile tale, mesaje, etc.Iti apar raspunsurile tale, dar si intrebarile la care ai raspuns. Dai pe o intrebare si vezi cum a fost votat raspunsul tau(folositor, amuzant, etc). Sper ca ai inteles ce ti-am explicat.

| aliyna a răspuns:

Poti sa vezi, intri la profilul tau, dai la raspunsuri, apoi clik pe raspunsul la care vrei sa stii ce vot ai primit si vei fi redirectionat catre intrebarea unde ai raspuns, iar acolo sub raspunsul tau vei vedea ce vot ai primit.

| viorel70_1442 a răspuns:

Da. Poti sa vezi dai la vizulizare profil si apesi la puncte si vezi acolo daca ti-a considerat cineva raspunsuri inteligent, folositoare etc etc

| hominid dreak a răspuns:

La "vizualizare profil" ai acolo meniul unde poti vedea.