| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa iti faci freza(parul tepi) cand faci poza in buletin?

Răspuns Câştigător
| ToKen a răspuns:

Poti sa-ti faci si creasta la oua.

29 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu,dar poti invata sa citesti ce scrie pe buletin, ca de scris m-am lamurit.

| Cla1727 a răspuns:

Buletin*

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru ToKen):

Taci,taci din gura ca acusi o sa iti zica cat de prost esti intr-un mod cat mai agramat posibil.

| Cla1727 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ai rapor

| ToKen a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Is atat de prost ca mi-a dat si premiu thinking

| Cla1727 a răspuns (pentru ToKen):

Si nu vrei?

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mor,ce cearta laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru ToKen):

Cred,iar eu am par, sau sunt rapper, nu inteleg exact.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

De ce sa mori? Esti tanara, frumoasa (sper) si ai toata viata inainte sa studiezi limbile.Cum sa mori acum?

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Mor (de ras) laughing)
Da, sunt foarte frumoasa man.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Dovada!

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ai vrea tu laughing
N-ai sanse.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Ce naiba iti imaginezi? laughingShow me a picture, sau fb. Te gandesti numai la tampenii si nu, nu vreau sa ma dau la tine.Am iubita si e moldoveanca, ne bate pe amandoi laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu am facebook, si nu, NU ITI ARAT A PICTURE!
Nici nu voiam sa te dai la mine, baietel.
laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Baietel? Please babe, am cu cel putin 4 ani peste tine si recunoste ca te-ai udat toata numai la gandul asta laughing Auzi, cunosti cumva o reteta de sarmale in varza de Buzau? laughing Te intreb asa, fara motiv.

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Esti penibil laughing))))))))
Nici nu te plac, nici nu ma gandesc la tine. Cauta pe net man (daca stii ca stau in Buzau, inseamna ca te-ai uitat pe profilul meu).
Deci ma placi! Muahahahahaah!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Da,pai ma uitam ce varsta ai dar mi-am amintit dupa ca ai zis de facultate.Deci ia un servetel, sterge-te la gura laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Adica?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Pai balesti aici de faci inundatie.O sa ma oblige astia sa schimb fotografia de profil laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Du-te laughing))
esti urat ca moartea, intelege mannnnnnn

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Oooo,iti place sa te joci cu moartea, dar sexul e criminal laughing Stai usor, sa nu ne intindem asa repede la perversiuni ca eu sunt potolit si vreau sa fim cuminti!

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Vezi ca ma placi? Deja ai perversiuni in capusor laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Daaaa.Imi imaginez deja cum tu imi gatesti si eu strig,, adu si mie niste sareee,, laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Adica? laughing)

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Adica ce? Perversiunile astea imi plac mie laughing Mrr, mergi si fa cafea, fiara laughing

| VibeTrix a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nici nu stiu sa fac cafea laughing fa-o tu!

| Trumpinator a răspuns:

Cred ca iti va cere o freza decenta.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru VibeTrix):

Deci nu fac nimic ca iar ma ameninta RamaLess si imi e frica.O sa spun ceva adecvat varstei tale, iesi la invatat! laughing

| Liviu a răspuns:

Acum te-as intreba si eu daca anul asta cand o sa imi fac buletinu, o sa pot sa fiu chelios in buletin? laughing