| happyorsad a întrebat:

Prietena mea isi serbeaza ziua de nastere in curand, ce sa-i daruiesc? Vreau idei putin trasnitebig grin Ea este o fata sociabila, inteligenta, petrecareata si nu este innebunita dupa accesorii!(Dau fundita)

Răspuns Câştigător
| Vallentyne a răspuns:

Phai nu stiu sa-i iei nisthe Okealri uriasi laughing sau un Costum de Clovnlaughing ceva amuzanth O cana daca gasesti care sa scrie pe ea : Pentru un Om sucit de Atata Munca. pe fiecare parthe... O Caciulitza dragalsa multe chestii.big grin

8 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Din cate ai zis tu am inteles ca nu este innebunita dupa accesorii.
Poti sa ii cumperi un parfum, sau sa pui o poza cu voi 2 intr-o rama, un tricou cu imprimeu interesant, un ursuletz mare de plus:X, fa niste bratari de tine 2 si sa ai tu una si ea una

| mariaw a răspuns:

Ia-i ceva care sa-i aminteasca de tine (adica pune accent pe valoare sentimentala, in detrimentul valorii). De ex poti sa-i faci un tricou la comanda inscriptionat cu ceva care va caracterizeaza

| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Cand am implinit eu 14 ani, am primit cel mai nebun cadou din lume (mai ales ca am avut petrecere acasa!)
Au venit totii cu ursuleti, prostii din astea si cu o pinata (daca asa se scrie) in forma de inimioara si cand am lovit`o...ghici ce...au cazut de acolo doze de red bull, redd`s, prezervative si bikini:))
Nu prea recomand daca o face acasa si sunt parintii ei de fata (eu am scapat #:-s)
Alte alternative ar fi sa-i luati un cadou util, o tigaie, un bax mare de pufuleti, un sac de cartofi...:)) daca tot nu`i plac acesoriile:))
Uite si un site:
http://www.cadouricadou.ro/cadouri-funny
Cel mai bine e sa dati o raita prin magazine, prin mall, cine stie ce gasiti 8->
Multa bafta!:-*
Distractie placuta si sa ne zici si noua ce i-ai luat:D

| cosima11 a răspuns:

Hmm. daca e inbunita dupa accesorii e usor:p sunt o gramada de inele cu buburuza/fluturas etc. sau margelutze mii si mii de culori :p

| happyorsad explică:

Nu e innebunitabig grin asa am scris.

| denyelle a răspuns:

Ii poti face, printre altele, si un tricou personalizat

| raul1istetzu a răspuns:

As avea ceva pentru tine as zice asa:cumpara-i tu ce vrei dar schema este urmatoarea, impacheteaza cadoul in o garamada de harti 20 30 kate vrei ca sa aiba ce desface p el crede-ma cel mai tare cadou dar ai grija sa fie multi invitati p langa ea kn il desface se vor rade crede-ma functioneaza iti spun din paroprie exprienta si nu te teme nu se va supara nici sa vreilaughingwinking

| andreutza94 a răspuns:

Te duci si tu prin magazine si ii alegi un accesoriu mai indraznet. Tu o cunosti cel mai bine, si ar trebui sa stii ce si-ar dori.