| Dania Meitoiu a întrebat:

Prietenu' meu numai ce a venit de la tara, dupa 1 luna si am fost la el si tati imi stricase ziua si eram foarte suparata si doar ne-am pupat, nu l-am lasat sa ma sarute pentru ca nu aveam nici un chef. sad credeti ca s-a suparat? Dupa expresia fetzei, asa si asa. crying

Răspuns Câştigător
| Biia a răspuns:

Poi e posbil sa se fii suparat daca nu i'ai explicat. Pune mana pe telefon suna'l si explica'i ce s-a intamplat. Poate ca nu s-a suparat, doar si'a facut griji pentru tine.
Take care!

4 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Spune`i ca-ti pare raw si sa nu fie sup p u pentru ca erai suparatawinking

| roxynutza a răspuns:

Scuze cati ani ai?
si oricum daca te iubeste ar trebui sa te inbteleaga

| adynutza_2816 a răspuns:

Bai probabil sa simtit respins si de asta a reactionat asa cred ca nu stia de ce. cea mai buna solutie e sa-i explici de ce erai suparata si sa vorbesti cu el asa lucrurile se vor rezolva

| Razvan a răspuns:

Pai daca s-a suparat care e problema? Ce poate sa iti faca? Sa iti ia caii de la bicicleta? Nu-l mai proteja atat ca doar nu e bibelou.Toti avem stari proaste si avem nevoie sa vorbim nu sa ne sarutam. Te saruti cu cineva cand te simti binewinking