| myky16 a întrebat:

Toata ziua am fost suparata si nu aveam chef de viata spuneti-mi si mie ce sa fac va rog mult.

2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

I-auzi la ea, n-avea chef de viatalaughing
Daca te simti putin molesita sau plictisita nu inseamna ca nu ai chef de viata.
Eu mi-am pierdut mama naturala, bunica care m-a crescut, in momentele alea tata era peste ocean, bunicul meu era grav bolnav, si nu am spus niciodata ca nu am chef de viata.

Dar banuiesc ca nu stii nici macar ce inseamna cuvantul viata.

In fine.
Problema ta.
Unii nu sunt constienti nici de ce trebuie sa manance.

| myky16 explică:

Si fara jigniri