| adela_2761 a întrebat:

sad, ieri am fost la tenis la sala unui prieten de a lui tati si a fost si tati acolo si eu am mers cu o colega, prietenul ei si un baiat pe care il plac si el ma place la felsad. ne jucam, ne-am simtit bine pana un om cica s-a uitat urat la tati, si tati cum era beat o inceput sa se ia la cearta cu el si s-au impins pana eu despartit cineva.Deabea mi-am putut stapani lacrimile si am plecat din sala si a venit acel baiat si a stat cu mine.nu mai aveam chef de absolut nimic mai ales ca era tatal meu si m-a facut de rusinesad. Cine stie ce parere si-au facut despre minesad, sunt foarte suparata pe tati mai ales ca m-a facut de rusine de fata cu el, ce sa fac ca nici nu mai am curaju sa ma vad nici cu colega measad?

3 răspunsuri:
| Andra_3863 a răspuns:

Calmeaza`te. prieteniile nu se bazeaza pe felul in care sunt parintii sau altele de genuoh go on

bafta:*

Răspuns utilizator avertizat
| IxυυLєţ a răspuns:

Discuta cu tatal tau, spune-i sa numai exagereze cu bautura si cat despre colega si baiat, o sa te inteleaga daca chiat tin la tine si iti sunt prieteni. happy Lasa ca o sa treaca big grin! Sper ca te-am ajutat. :* Fuunditsa?batting eyelashes