| andriana_;) a întrebat:

Prin ce programa pot inscrie din calculator in mp3? pls dau fundita celui ce ma ajuta.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Aha! Deci tie nu-ti vede aparatul propriu zis! Nu cumva ti-l vede ca un hdd extern? cu vreo litera, un removable drive. De obicei asa e! Ce windows ai? Ce mp3 ai?

Mai incearca:
Instaleaza windows media player de aici http://windows.microsoft.com/en-US/windows/products/windows-media-player
Baga playerul in USB. Apoi da click dreapta pe My Computer --> tab-ul Hardware > Device Manager si acolo va aparea cu semnul intrebarii "NUMELE MP 3-ului tau" -> da click dreapta pe el si apoi "Update driver". Selecteraza prima casuta si apoi da Next, iar apoi tot prima casuta si Next. Apoi dupa ce termina ii dai Finish.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Vrei sa faci un CD cu un mp3? Foloseste nero! Daca nu il ai ti-l dau eu in varianta full! Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

Daca foloseai @ numele meu poate iti raspundeam mai repede! Deci vrei sa bagi muzica de pe pc intr-un mp3 player? Fa un folder si baga toata muzica care vrei sa o transferi in mp3 player apoi conecteaza mp3-ul la pc,te duci in start->my computer si vezi ca sub my computer, disc C, vol nou D se afla si mp3-ul tau. Clik pe iconita cu mp3 si deschizi fisierele din mp3. Acum te duci la folderul cu muzica care vrei sa o transferi si dai copy la toata muzica din folder si apoi te duci la mp3-ul tau si dai ''paste'' intr-unul din folderele cu muzica din mp3! Daca nu ai inteles lasa-mi PM! Daca ai inteles atunci succes in continuare!

| andriana_;) explică:

Nu mai inteles nu pe CD ci pe MP3 player.

| andriana_;) explică:

Ajutor pls

| andriana_;) explică:

NeluL sorry, dar asta si e problema ca nu-mi apare mp3 player in my computer si nu pot transfera nimic din cauza acesta.

| andriana_;) explică:

Mersi mult, neaparat incerc si va spun rezultatul, pentru orice eventualitate mp4 Samsung S3