| Marcelino a întrebat:

Probablil voi intra in Colegiul Mihai Viteazul din ploiesti si as vrea sa-mi spuneti daca liceul si profesorii de acolo sunt in regula, ce fel de elevi sunt, se poate chiulihee hee, exista activitati extrascolare? ca sa-mi fac o parere.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu tot în LMV sper să intru. mai exact la filologie. Dacă vrei dă-mi add : ank_doll123

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu invat in C. N Jean Monnet din ploiesti.am rude acolo(la Mihai Viteazu'). depinde de varsta ta...profesorii se ocupa de elevi si sunt mai intelegatori...acolo trebuie' sa muncestinu gluma. ai grija ca acolo sunt elevi bogatani si drogatzi. ai mare grija sa nu te droghezi si sa nu intri in anturaje. GooD LuCk!