| divinuu a întrebat:

Puneti aici poze cu cele mai pitipoance dintre pitipoancelaughing

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Nu-ti trebuie poze, doar o oglindaoh go on

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Du-te pe centura. Le vezi acolo. Sunt in chiloti, dar cand isi pun hainele pe ele, bijuteriile de 18 karate, extensiile, tocurile, unghiile false, genele false, parfumurile de firma si toate cele, sunt niste pitipoanceeeeee. In general... Alea cu fiteee.

| traficanta a răspuns:

Poza ta spune totullaughing.

| traficanta a răspuns:

Da' ce pitipoancele se imbraca doar in roz?laughingai ma fata ma lasi

| ladygaga a răspuns:

Te`a lamurit Paul. laughing

| divinuu explică:

Aha sa inteleg ca st pitipoanca daca ma imbrak in alb?oh go on `ai de capul vostru

| divinuu explică:

Ma fata vezi-ti in *** d treabaoh go on te bagi aiurea`n seama. Dupa cum vb nici nu cred ca stii cum arata o pitipoancaoh go on Nici macar nu mi se vede fata in poza, ca sa vezi si tu cat de penibila esti.Imbraca`te tu in veste de lana si costume populare si lasa`ne pe noi. Daca nici eu nu sunt imbracata normal in poza, atunci ai nevoie urgenta de un controlhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.pitipoanca.org