| Madalina_5217 a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie idei de notite pentru o pagina pe facebook big grin? Nu mai am nici o idee thinking ...Mersii :*:*

2 răspunsuri:
| magda_2539 a răspuns:

Urasc cuvintele,pentru ca te fac sa visezi... pentru ca nu mentin ceea ce promit. urasc toate cuvintele ce te fac sa-ti amintesti,pentru ca fura viitorul si il lasa inca intr-un trecut plin de regrete. urasc toate cuvintele,mai putin cele ce nu se spun, pentru ca lasa inima sa vorbeasca in locul lor.

,, Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult.Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult,,

| magda_2539 a răspuns:

Nu sunt complet inutila….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii. laughing