| scumpiiik a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie traducerea in romana a melodiei "remember you" de wiz khalifa? Dar nu dupa google, caci nu e tradusa bine...merci...

Răspuns Câştigător
| Bubbico a răspuns:

Eu iti traduc cat de cat ce am inteles, insa al doilea vers nu il inteleg: Ea e pe cale de a castiga niste drepturi de lauda\... \Fata, ia mandrie in cea ce faci \ Chiar daca asta inseamna sa schimbi un alt barbat in fiecare noapte \ Iubito, nu ma deranjeaza \ Va pot spune cum ma invart \ Gasca fierbine si paharul rece \ Vorbesc neclar caci sunt aruncat \ Stergandu-mi sudoarea de la ultimul show \ E TG sunt XO \ Sunt aici pentru o noapte \ Apoi voi fi o amintire \ Tipa-mi in urechi sa pot auzi ce spui \ Umple paharele cu vin \ Fumeaza orice a trecut pe la mine \ Nu va faceti griji de vocea mea \ Nu am nevoie de ea pentru ce vreau sa fac \

1 răspuns:
| Bubbico a răspuns:

Curva proasta, cred ca as putea sa te folosesc \ Poate iti i-au numarul cand termin cu tine \ Tot ce iti cer e sa imi castigi memoria \ Sa ma faci sa imi amintesc de tine cum iti amintesti tu de mine \ (refrenu-de 2 ori)