| Katomi a întrebat:

Puteti sa imi dati un anime de dragoste ( cu baieti frumosihee hee. ) fundita pentru cele mai multe xd

Răspuns Câştigător
| 20013 a răspuns:

Http://animelovers-indo.blogspot.com/2009/09/mivo-tv.html asta este dar vezi ca o sa te uiti online la ele dar poti sa le si inregistrezi;) la mine se conecteaza cam greu dar cred ca la u se va conecta mai repede

1 răspuns:
| palieantonia a răspuns:

Vampire knghit nu prea este de dragoste dar este foarte fain.Mai este si Rosario to vampire este si el dragut.Amnesia e epic.big grin