| Alexicsde a întrebat:

Puteti sa imi dati va rog idei pentru targul de craciun?

2 răspunsuri:
| Ursu_Lumi_1974 a răspuns:

Niste idei de de decoratiuni dragute ar fi: o coroana facuta din crengi de brad(se face foarte usor, uitate pe internet), poti incerca sa faci niste fundite rosii(oamenii adora lucrurile dragute) si mai uitate pe net
P.S. Poti vinde acadele♥️

| Ioana2025 a răspuns:

Un patinoar,multe decoratiuni,căsuțe cu mâncare ieftina si calitativă,vin fiert,jocuri pentru copii,cadouri,tombolă,zăpadă artificială bolta iluminatoare,o scena, cântăreți moderni (Smiley, Andra MaruțaDelia, Stand-up comedy, etc.), sper ca te-am ajutat!