| Malsna a întrebat:

Puteti sa imi spuneti va rog ce stiti despre femeia scorpion si cu ce zodie s-ar potrivi?

1 răspuns:
| blairelovesmusic a răspuns:

Femeia Scorpion este o femeie invingatoare, razboinica, cu sange rece. Se razbuna mereu. MEREU. Nu are multi prieteni, dar se intelege foarte bine cu toata luma. Ea poate fi misterioasa, dar daca ii castigi increderea ea te va ajuta la nevoie si va fi mai blanda decat cu ceilati oameni. Femela Scorpion nu se incadreaza in categoria dragostei de cele mai multe ori dar...
1. Berbec
2. Pesti
3. Taur
4. Varsator
5. Gemeni (cele mai putine sanse)

Sper ca ti-am fost de ajutor (Eu sunt femeia Taur)