| Rox3 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu un nume cu caractere pentru numele de la id.Ma numesc Roxana.plz...(fundita)winking

Răspuns Câştigător
| AndddRu a răspuns:

Ŗǿכsǻna; רôכŝŝŝ¥; PŗŀnteeeŜ∂ ŧaa; яσ¢ѕaηa тє ιυвєѕтє мa!; ŕőćśáńííćá.; яσ¢ѕaηιι¢a.яσ¢ѕaηιι¢a. Daca mai vrei ai putea sa ma contactezi la : dedikutsha_dede.тιι ρυρ. Funda?:X

5 răspunsuri:
| Madakid a răspuns:

яσχaηa
r⊕xaηa
♥ Roxana ♥
۞ Roxii. ۞
εïз Roxiiii εïз

| Madakid a răspuns:

Si poti gasi mai multe caractere aici : http://secretel.blogspot.com/2009/09/caractere-hi5-d-enjoy.html

Sper sa iti placa :*

| lila_7629 a răspuns:

RoXaNiTsA.De.P aici.
loxy_pisicutsa_tha
obilea.tha.loxanitsa

Sper sa te ajute
PwP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MissRox4n4

| Rox3 explică:

Daca puteti cu caractere speciale ar fi misto :Xkisskiss. multumesc mult