| denisaioanamatei a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie desene animate si ilme de animatie de halloween nu foarte infricosatoare de ex scarry buddy sau pisodul di wizard of weverli place de hallowenn

2 răspunsuri:
| Raraa a răspuns:

Scary movie, Orașul halloween 1 si 2, Caspwr,Vânătorii de fantome,Pomul de Halloween,Hocus Pocus,Harry Potter,Vrajitoarele din Eastwick, Final destination, Cosmar pe Elm street(câteva cam sunt de groaza). Funda?

| adysnake a răspuns:

Poti gasi aici filme si desene de halloween: http://www.desene-animate-online.net