| N0NameForY0u a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti i mie un nume draguta de pagina de facebook?

Răspuns Câştigător
| AaLexS a răspuns:

Cred ca imi vin cateva idei thinking :
In romana smug :
- | Amintiri pierdute|
- ~Vedem lumea in roz~
- Suntem copii
- *Doar cuvinte aruncate*
- ^Sunet de chitara^

Si in engleza smug :
- ~We are young~ [suntem tineri]
- Love [ dragoste]
- # A boy. A girl. A lovestory. [un baiat. o fata. o poveste de dragoste]
- Be a lady, not a bit.ch. ( stii ce am vrut sa scriu " bit.ch. laughing ) [ fii o doamna nu o curv.a ]

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes.

5 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Mie îmi plac : Pinky, Micutsaa, Curioasaa, Mimii, JuSt me, Balonașeee cu apă, Lumea mea, Crazy Girl, Wildss, Mirror, Lala world. happy

Sper că te-am ajutat. love struck

| stefanutza a răspuns:

Fii tu!

| AaLexS a răspuns:

Deci pe care l-ai ales de mi-ai dat funda? smug [ merci mult kiss ]

| didii5 a răspuns:

-Traieste in prezent
-~Prima iubire nu se uita~
-*Vise implinite*
-Noi nu suntem ca ea
-Zambete pierdute*
-Prietenia
-Dragostea invinge\
-Povestile copilariei mele
-Imposibil de uitat.

Sper ca te-am ajutat.happy

| hoolygan a răspuns:

Pai in primul rand depinde de numele dau si in al doile rand, nu stiu pune tu ceva care te caracterizeana..."ex:
dragutica de ..NUMELE TAU.