| Diiiaaa a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste descrieri pentru pozele de pe hi5? Fundaa`love struck tongue

Răspuns Câştigător
| viiooVe a răspuns:

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori In timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori :p

Vrei sa incerci dar nu ai curaj. vrei sa ma atingi dar totu`i un miraj.renunta la vise sunt lucruri interzise

Asta-s eu, n-am ce sa fac.Am vazut ce fete-ti plac.Nu`mi voi da ochii peste cap.Nu pot fi cum ai visat!

Realitatea.i mult prea dura.atunci cand dai de greu.visele se spulbera, aproape instantaneu.

In lumea voastra falsa, noi zambim neconditionat.Mereu impreuna prietene ca o poveste cu un final neterminat

Am incredere doar in unul cand mi`e greu, si acela sunt doar eu

cand esti pusti n.ai habar cum va fi ziua de maine. n.ai un chior in buzunar. dar zaaambeeesti big grin. Viata e frumoasaaA

tanar vreau mereu sa fiu, sa traiesc asa cum stiu. ca la 15 ani. fara griji si fara bani

ani de liceu cu absentsee la romana... scumpii ani de liceeu. ani de liceu cand lipsesti o saptamana... si le spui ca esti in turneu

Never look back,you are much stronger than that...

-->Nu`vrem sa ne-amintim __ Ca unii` au plecat` fara sa zica „pa bah ne-auzim" __ Nu`avem averi, avem doar prieteni care suna __ Sa ne spuna „ai grija de tine, bah te pup,"noapte buna"