| Aly07 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie niste jocuri online gen, conquiztador dar fara sa fie nevoie sa-l downloadez.
Mersi celor care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Pai intra pe http://www.ejocurigratis.com si intra la Jocuri De Cultura Generala, apoi dai TRIVIA APROPO... sper sa-ti placa

1 răspuns:
| syme a răspuns:

Eu, in locul tau, as cam evita varianta asta cu jocurile online. Tin minte ca pe cand eram la liceu aveam o gramada de timp liber si il foloseam cu totul aiurea (jocuri si pierdut vremea aiurea prin oras). Apoi am ajuns la facultate si aproape tot timpul meu trebuia investit in alte lucruri. Si am ajuns sa regret tot timpul acela pierdut.

Sfatul meu este sa-ti investesti timpul in lucruri care te dezvolta, nu in lucruri care te plafoneaza.

Succes.