| IovanutAlin a întrebat:

Rapidddd : spuneti-mi toate trucurile care le stiti pentru farmerama... (hackuri, scripturi, coduri bonus... rapiddd!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu doar un cod de oae tanden:schule. bafta la joc

| lulu_7334 a răspuns:

Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 5793678 la numărul: 1395
Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 5793678! V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri , (acolo unde este prezentat acel cod de bare) .A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.