| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi filme care merita vazute.Comedie/de groaza/drama. Ce vreti voi doar sa merite vazute!

Răspuns Câştigător
| aLeks_4722 a răspuns:

Eu personal ador seria American Pie, toata, in special 1, 2, 3. (comedie) si ca filme de groaza. Silent Hill, 13 Ghosts, Nightmare on Elm Street 2010. Drama nu vizionez, nici celelalte genuri, dar ca actiune de exemplu ai putea incerca 300, in caz ca nu l'ai vazut, este foarte bun. si site de pe care le poti lua gratis -> www.filmeregale.com funda te rog;)

2 răspunsuri:
| Eu.si.atat a răspuns:

1. Fata presedintelui

2.Intalnire cu surprise

3.Teleportati in adolescenta

4.Vasul fantoma

5.Blonda de la drept

6. A perfect getaway

Si mai sunt multe.Pa.

| alinutza_2142 a răspuns:

Blood and chocolate, requiem for a dream, soul plane, a walk to remember, the crowtongue