| bobby90 a întrebat:

Recomandati-mi si mie un film placut de dragoste(nu conteaza anul) doar sa fie PLACUT. Funda si vot. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AntiACTA a răspuns:

''Sweet November'' love struck Un film exceptional!

5 răspunsuri:
| l1t7leb0y19 a răspuns:

Buna! Daca vrei sa vezi un film cu adevarat superb, de dragoste...
Iti recomand August Rush! E o poveste foarte foarte interesanta si ai si ce invata din acest film!
Vizualizare placuta si o zi superba in continuare :-)
Daca mai vrei recomandari, da-mi un raspuns, te ajut in orice domeniu doresti! O zi frumoasa!

| IDN a răspuns:

The proposal, 17 again-mie mi-au placut mult

| Bleahhhhhh a răspuns:

Love story; a walk to remember; Gone with the Wind; Cinderella story

| miaonici a răspuns:

Fantoma de la opera :X:X:X

| cerealaGrana a răspuns:

Http://www.cinemarx.ro/filme-dragoste/ alege tu. e mai simplu. poate nu ne potrivim ca si gust