| doraz a întrebat:

S-a intamplat sa aveti impresia ca anumite persoane pe care le stiti doar din vedere (cu care nu vorbeati) sa va dea impresia ca au ceva cu voi si dupa ce i-ati cunoscut sa fie de fapt invers? Adica prietenosi si sa le fiti poate chiar simpatici?

Răspuns Câştigător
| geoka23 a răspuns:

Da mi s-a intamplat sa stii, dar de fapt erai speriat sa vorbesti cu ei si mintea ta a dezvoltat conceptia (asta se uita rau la mine).Se intalnesc des asemenea cazuri.nuti face griji cand se intampla asta inseamna ca totul e normal findca si ei simte acelasi lucru.