| 116111 TelefonulCopilului a întrebat:

S-a lansat prima aplicatie mobila care ofera consiliere gratuita, direct de pe telefonul mobil http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

Tu ai incercat-o?

109 răspunsuri:
| just4ubr2015 a răspuns:

Cea mai proasta aplicatie si la telefon raspund toti nebunii care mai mult fac copii sa intre in depresie mai bine te duci singur la psiholog decat sa suni acolo

| blackann a răspuns:

Si daca nu-s copil pot sa sun?

| llllIIIllIlIIIIl a răspuns:

Am sunat cand am fost intr-o criza si atata va zic ca nu mi-a raspuns nimeni. Nici nu au sunat inapoi.

| Anonim147943 a răspuns:

Cand voi avea nevoie, dar sper sa nu happy

| dullcat a răspuns:

Pentru ce categorie de varsta e telefonul copilului?

| biaaa00 a răspuns:

Nu o încerc frate că nu ajuta cu nimic

| dullcat a răspuns (pentru biaaa00):

De unde stii asta, pana nu incerci?

| Ioanagnv90999 a răspuns:

Buna, nu inca

Răspuns utilizator avertizat
| IamDavidC a răspuns:

Consider că este de ajutor tuturor copiilor!

| Darius50boss a răspuns (pentru immaBeast):

Adevărat

| celmaigigel a răspuns:

Nu

| VadimIvanov a răspuns:

Este o idee buna.

| miTky a răspuns:

Nu merge aplicația pentru minelaughing

| alexandrewz a răspuns:

Ce conversațiewinking

| alexandrewz a răspuns:

2023 here

| lanadelrey15 a răspuns:

Chiar e gratuit? cum e posibil?

| 116111 TelefonulCopilului explică (pentru lanadelrey15):

Da, e gratuit!

Poti primi ajutor specializat in mod gratuit si in deplina confidentialitate.

Apelul catre 116111 este gratuit din retelele Telekom, Orange si Vodafone, de luni pana vineri, intre orele 08.00 – 20.00. Mai multe poti afla si la: http://www.116111.ro/intrebari-frecvente

Daca te simti in largul tau mai degraba in mediul online, ne poti scrie la 116111@telefonulcopilului.ro sau pe http://www.116111.ro (disponibil 24/7).

Poti primi consiliere gratuita si direct de pe telefonul mobil, descarcand aplicatia noastra disponibila pe dispozitive android Happygraff http://www.116111.ro/descarca-aplicatia

Noi te ascultam oricand si pentru orice problema!

| Dedulesti a răspuns:

Exact de la ce vîrsta se poate suna?