| Helăăăăăuu a întrebat:

Sa ne punem imaginatia la contributie, cateva momente : Imagina-ti-va ca intr-o zi ve-ti fii una dintre mariile vedete ale Hollywood-ului. V-ar placea sa aveti o viata normala, la fel ca inainte sau v-ar placea sa va asalteze fanii, si sa va ceara autografe tot timpul? Daca v-ar intreba vreun reporter cum a fost viata voastra inainte, cum a-ti raspunde?

3 răspunsuri:
| Nayuky a răspuns:

Pai sa fi vedeta inseamna mai mult decat atat. Uita-te la kilari..acolo arata cum este viata unor vedete in japonia(e un anime) sunt 2 lumi cam diferite.cel putin din punct de vedere al talentului ambitiei si a politetii.Si probabil ca nu mi-as dori o viata normala ca inainte din moment ce am muncit ata ca sa pot ajunge acolo. Daca m-ar intreba un reporter cum era viata mea inainte probabil ca i-asi spune ca a fost cam agitata si stresanta pentru ca imi doream foarte mult sa ajung cantareata si nu stiam ce se va intampla pana la urma cu cariera mea si cat de curand voi debuta(in cazul in care voi debuta).Si toata munca de dinainte de debut.

| puisor98 a răspuns:

Ft buna intrebarea,pai bineinteles eu as alege viata mea ca inainte happy... probabil o perioada o sa-mi placa sa fiu faimoasa etc,dar in viata faima nu e totul oh go on,le-as spune ca viata mea inainte a fost partea care m-a ajutat sa ajung faimoasa,tot ce am facut in perioada aceea m-a ajutat sa ma ridic si ca niciodata nu o sa uit de unde am plecat happy o sa-mi placa sa port rochii de printesa,vaporoasee etc, dar viata de adolescenta obisnuita e mult mai interesanta, mai palpitanta happy cum spuneam, faima nu e totul si poate fi chiar obositoaree, sa nu poti iesi nici macar pana la usa si te trezesti cu tot felul de reporteri, sau sa-mi fie controlat si supravegheat orice gest, noo. normal life :X

| BGirlLory a răspuns:

Pfff. greu de spus. De fiecare data cand te vezi ''peste altii'' deja, nu mai gandesti. Te pierzi in lumea magnifica si peste toata lumea. In momentu' de fata, da, as putea spune ca mi-ar placea viata de lux, cu tot ce-mi pofteste pipota laughing, sa-mi ceara lumea autografe, poze si alea alea dar cred ca dupa un timp m-as plictisi [adica ar deveni ceva banal] si mi-as vrea vechea viata inapoi. Si la faza cu reporteru'-Niciodata, orice-ar fi, nu as uita de unde am plecat happy. Din toata chestia asta, un lucru e Sigur: nu i-as uita pe cei dragi, pentru bani si orice s-ar intampla. oh go on