| Andrei98FR a întrebat:

Sa stau in Franta ori sa revin in Romania?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Dar de unde sa stim noi cum ar fi mai bine pentru tine? tu stii ce ai acolo si la ce ai veni aici... conteaza si oamenii pe care ii lasi in urma, si cei la care te-ai intoarce, conteaza si posibilitatile de a gasi de munca acolo sau in Romania, si cel mai mult conteaza ce simti. Daca ti-e dor de Romania sau daca preferi Franta.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Stai un Franta daca o duci bine acolo. Pe aici treci in vacante happy

| T0T a răspuns:

Depinde unde îți place mai mult(nu am spus unde câștigi mai mult, atenție).

| pufulescu a răspuns:

Stai in Franta, nu are rost sa revii in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai intreba de astea pe aici, tu trebuie sa stii cel mai bine unde iti e mai bine.Cum faci asta? Iti pui intrebari gen "cum imi fac viata aici?", "ce beneficii si ce dezavantaje sunt aici/acolo?" etc. etc.

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns:

Stai in Franta! Daca ai pe cineva in Romania poti veni in weekenduri si vacante. Dar daca toata viata ta e in Romania poti sa te intorci si sa vizitezi franta.