| cristt12 a întrebat:

Sa zicem ca as putea sa aleg doar una din cele trei...inainte sa spun. vreau sa zic ca telefonul meu nu are android si chiar as vrea un telefon cu o camera performanta...calculatorul meu are doar 1 GB ram si vreau unul bun pentru gaming..si ps3 nu am si as vrea unul dar ma gandesc ca calculatorul ar fi mai folositor deci ce sa aleg din cele trei..http://www.emag.ro/......DHHMCBBBM/

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu a-si alege intre telefon si computer. Mai repede telefonul. Computerul te mai descurci cu el dar telefonul e atat de performant! Eu am un Allview V1 Viper si sunt tare multumit cu el. Si pe telfon poti sa incarci o gramada de jocuri.

4 răspunsuri:
| 000MadMAX000 a răspuns:

Link-ul nu merge, eu zic sa iti cumperi ce ai cea mai mare nevoie, PS3 e bun pentru jocuri insa daca nu il modezi trebuie sa cumperi mereu jocuri originale si dac anul ti le permiti eu zic sa ramai la PC pentru gaming, daca crezi ca cel mai mult ai avea nevoie de un telefon bun cumparati telefon, eu sa fiu in locul tau mi-as cumpara PC-ul si dupa ceva timp un telefon eventual la mana a 2a sau de pe net mai ieftin, un Galaxy S2 de exemplu, are camera foarte ok, ecran mare, procesor si ram bun, te si joci pe el de toate si il iei cu 550-600lei pe net.

| cristt12 explică:

Scuze..ma refer la pc:serioux performance f13 http://www.emag.ro/......DS594BBBM/