| toteu_1611 a întrebat:

Sal all! Am o intrebare f urgenta, dar va rog eu mult sa imi raspundeti fara mistouri. Azi m-am combinat cu cel mai popular baiat din liceu. Va spun sincer ca nu astept ziua de luni cand ne vom intalni la liceu, pentru ca mi-e rusine sa o spun dar.nu am mai sarutat niciodata un baiat. Mie rusine de faptul asta, si o sa imi fie rusine sa ma sarut cu el, pentru ca sigur isi va da seama ca nu stiu sa sarut si ca nu am mai sarutat niciodata. Si mi-e frica sa nu inceapa sa le zice prietenilor ca uite aia nu s-a mai sarutat niciodata la varsta ei si bla bla bla. Avand in vedere ca e cel mai popular baiat din liceu si cel mai "bunoc" sincer mie si rusine sa ma intalnesc luni cu el. dati-mi si mie niste sfaturi va rog eu mult!

4 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Daca s-a combinat cu tine inseamna ca te place [ cred thinking ]. Deci, daca intr-adevar tine la tine, va intelege happy.

| noname_6708 a răspuns:

Stai calma ...nik el nu s-a nascut invatat...lasa-te purtata de val si o sa vezi ca totul o sa fie oki

| iZe. a răspuns:

Hei.Deci nu exisTa a nu sti sa saruTsi! deci asa ziceam si eu (nu stiu, bla, bla)dar o sa vezi cu e simplu, tot ceea ce trebuie safaci e sa-ti misTi limb, de iei dupa el, in cel mai rau caz.Ca sa-i araTsi cu esti'buna'il musti asa incetis0r de buza`... o sa vezi ce frumos o sa fielove struck

| rserpu a răspuns:

Uite, cand te saruti, pai este foarte bine doar o persoana sa conduca sarutul, adica el sa sa schimbe unghiul capului pentru ca tu nu ai experienta, dar o sa inveti dupa, nimic greu nu e. IMPORTANT TU CE SA NU FACI ESTE: Sa nu-i lingi fata. Am in vedere dupa ce il saruti, pai sa nu ramana cu saliva peste toata gura. Ideea este ca tu sa tii si sa saruti cu gura mica, sa nu o casti prea mult, dar nici mica de tot sa nu fie. Saruta-i doar buzele iar cand o faci, poti inchide ochii pe un timp scurt. Bafta la sarutat.