| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy am o problema va rog sa raspundeti sincer, peste 2 zile o sa ma intalnesc cu prietenul meu si mi-e frica ca o sa ma sarute, ce sa fac? mie cam frica, am emotii numa cand vad ca se apropie de mine, mi-e frica ca daca nu stiu saruta... P. S nu am mai sarutat niciodata un baiat. Dar daca vrea sa ma sarute sa sa zic dupa aia, va rogg frumos ajutati-ma si dati-mi sfaturile voastre va rog:*. Dau funda la cel mai bun raspuns:

2 răspunsuri:
| Lavidaloca a răspuns:

Daca stii sigur ca e mai experimentat decat tine, spune-i in fata.e mai misto sa inveti practicand, decat sa te faci de ras "pupandu-l"naspa din prima.Parerea mea. tongue

| rooxy01 a răspuns:

Daa.intr-adevar...la primul sarut ai foarte multe emotii...dar daca prietenul tau nu stiu ca nu te-ai sarutat niciodata stai fara grija. dar daca nu esti pregatita spune-i acest lucru. iar in legatura cu"vorbitul dupa aceia" nu-ti face griji totul vine de la sine. Poate nici nu o sa trebuiasca sa zici nimic:* succes