| emgirl a întrebat:

Buna TPUhappy am o problema va rog sa raspundeti sincer, peste 2 zile o sa ma intalnesc cu prietenul meu si mi-e frica ca o sa ma sarute, ce sa fac? mie cam frica, am emotii numa cand vad ca se apropie de mine, mi-e frica ca daca nu stiu saruta... P. S nu am mai sarutat niciodata un baiat. Dar daca vrea sa ma sarute sa sa zic dupa aia, va rogg frumos ajutati-ma si dati-mi sfaturile voastre va rog:*. Dau funda la cel mai bun raspunshappy

5 răspunsuri:
| Juliiee a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie rusine sau frica, chiar daca esti la primul sarut, lasa emotiile la o parte, si totul o sa vina de la sine, ai sa vezi :*. Asa e tot timpul prima data, dar chiar nu ai dc sa-ti faci griji, nu conteaza ca esti la primul sarut, doar lasa emotiile la o parte, asta e sfatul meu xD

| Al3csandruta a răspuns:

Daca nu te saruta acum o va face mai tarziu, deci asta tot se va intampla.Eu cred ca daca intr-adevar il iubesti si el vrea sa te sarute raspunde-i, nu-l respinge pentru ca se va intampla oricum! P.S.Nu contaza daca nu ai mai sarutat pe nimeni pana acum.

| Vendetta23 a răspuns:

Totul vine de la sinebig grin

| valiivan77 a răspuns:

Daca ai emotii nu e un lucru rau. Sarutati-va si pe urma o sa vezi, o sa vi se imbunatateasca relatia...in bine. In plus, e foarte placut.

| Doina_Maria_1990 a răspuns:

Ai grija, ca e complicat rau happy