| sirbu00 a întrebat:

Sal all. Uitati problema mea:imi place de o fata de o luna, dar a avut prieten si ieri s-a despartit de el. Dati-mi niste sfaturi ce sa fac, ca sa nu o pierd

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consoleaz-o,ajut-o sa teraca peste sau stai mai mult pe langa ea...peste o saptamana incearca sa ii spui ca o iubesti...dar nu pin mesaje sau biletele fata-in fata :d

| minaj a răspuns:

Nu ai cum sa o pierzi nici macar nu e a ta! incearca sa te dai pe langa ea. si imprieteneste-te tot mai mult cu ea. apoi spune -i ce simti cu adevarat pentru ea.

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai daca zici ca tocmai s-a despartit de prietenul ei, incerca sa vorbesti deschis cu ea si sa-i spui ce simti! N-ai nimic de pierdut. Daca nu incerci tu, poate incearca altu.

| Azazea a răspuns:

Abia s-a despartit, crezi ca ii arde de alta relatie?laughing)
asteapta si tu, ai asteptat o luna, mai poti astepta putinlaughing) nu te arunca asa repedelaughing