| sergiu2regds a întrebat:

Sal am cont metin2.ro sv pegasus War lv 25 cal lv 3 si urmatoarele iteme:
coif de 21 war+9 bratara argint+9 pentagon+7 papuci pv 1000 colier pv 1000
10Xmed de cal lata+9 coasa+9 fms+9 blindaj+9 blindaj+8 blindaj+6 cu grabei+4
galefa+9 iteme de plusat etc... Asi dori sal dau la schimb pe un cont bun pe Metin2Fun ma contactati la id asta : sergiu_boss1997

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ma sergiu_boss1997 [cocalar] aici nu esti la vanzari/cumparari, aici esti la categoria adolescenti.

| firefox6 a răspuns:

=-))