| fanmichaeljackson a întrebat:

care stie cum pot pune subtitrarea la un film care nu are subtitrare?

Răspuns Câştigător
| MoreTime a răspuns:

Iei de pe net player-ul -> BS Player, dupa care cauti subtitrarea filmului pe net in format. srt si apoi pornesti filmul, iar apoi in timp ce filmul ruleaza tii click stanga apasat pe subtitrare si o pui direct pe fereastra unde ruleaza filmul.

8 răspunsuri:
| kidu_6779 a răspuns:

Depinde ce program utilizezi...
De exemplu, eu folosesc BSplayer si e destul de simplu. Apesi CTRL+L si mergi la folderul in care ai subtitrarea, o selectezi si apoi apesi ok.

| BackInTime a răspuns:

In primul subtitrarea trebuie sa fie unde descarci filmul sau se instaleaza filmul impreuna cu subtitrarea

| MariuZ a răspuns:

CE. PROGRAM. FOLOSESTI? De ce nu dati informatii complete cand cereti ajutorul?!

| fanmichaeljackson explică:

Folosesc windows media player

| fanmichaeljackson explică:

Mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iei subtritarea de pe net o redenumesti exact ca numele filmului si o muti langa film... apoy pornesti filmul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti o subtitrare pe net, o descarci o desfaci (daca e zip sau rar) cauti in player (bs sau vlc) load subtitle (adaugi prin open)si vezi daca merge, depinde de framrate (intirziere) sau dupa descarcare tragi subtitrarea pe desktop (ecran) si o tragi inapoi in folderul cu filmul (daca nu are faci folder) VASILE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da."More Time" dar mie imi spune ca :Can't copen file.
Si am facut exact asa.