| alin568429 a întrebat:

Sal dau fundita pentru cine imi spune cea mai frumoasa, amuzanta "povestire neobisnuita" in care sunteti si voi. Dar nu vreau sa luati de pe google. Vreau de la voi. funditabig grin

1 răspuns:
| HappyFlood a răspuns:

E o povestire nostima : facusem o petrecere de anul nou.Mama plecase pe noapte.Cu totii am baut cite ceva si sa inceput veselia, cu totii eram beti morti ...si ce face lumea cand e beata, se saruta...Deci incepusem sa ne sarutam, si doi din prieteni au plecat in pivnitza sa se sarute, spre mare mirare cu totii am uitat. Dimineata ma trezisem cu prietena, iar baietii erau deja dusi, nici nu tin minte cand, Mama era deja acasa si a intrat in pivnita.si i-a vazut pe ei. ce cadru era. S-a speriat rau, credea ca sint morti. Dar ei dormeau linistit unul peste altul