| dulshe a întrebat:

Sal dc nu primesc niciun email? nici macar de activare sau ceva, si sa stiti k nu am contul sters pentru ca eu intru si nu gasesc niciodata mesajesad

3 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nu ai apasat din greseala, cumva - cand ti-a fost trimis un mesaj - ca nu mai vrei sa primesti instiintarile de la prieteni?
Stiu pe cineva caruia i s-a intamplat.
Oricum ar fi bine sa scrii la admini - lui Catalinten sau Raluca sa-i rogi sa vada ce s-a intamplat.

| dulshe explică:

@rroxi43 nu e numai pe TPU dar nu primesc emailuri de la nimic, nici macar de pe alte siteuri sau de pe hi5 NIMIC

| pink0angel a răspuns:

Hehe ptt k estu rautza