| AlaRau666 a întrebat:

Sal fratilor!
ziceti-mi si mie va rog niste jocuri geb combat arms
DDDDau funda si o petrecere pentru cele mai bune raspunsurihee hee

Răspuns Câştigător
| DeadManSoryn a răspuns:

Salut frate am eu cateva jocuri online pentru tine:microvolts,counterstrike,brawlbusters(acesta e cu batai da e smecher. Sper ca te-am ajutat. Funda?
PS:iti recomand microvolts e foarte super esti jucarie si trebuie sa ii impusti si ai multe moduri(am trei care mi-au placut:team death mach esti intr-o echipa blue sau red iti alegi, zombie mode jocul alege unul care trebuie sa ii faca pe alti zombi iar alti sa il impuste, free of all la acesta impusti pe cine vrei partea rea e ca poti fii omorat usor.