| dennnnnnisa a întrebat:

SAl imi ziceti si mie un prog in care poti sa iti modifici culoarea ochiilor mss:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Adobe Photoshop(iti poti modifica culoare ochilor cu acest program si iese foarte frumos) mai poti incerca si cu Portrait Profesional(e special pentru fata-modifica orice pata, urma, cos, alunita de pe ten) merita incercate!

1 răspuns:
| Inna_8819 a răspuns:

Heyhappy
Poti incerca pe tazz, trebuei doar sa iti faci un cont si iti poti schimba si culoarea parului, iti poti marii buzele... o sa vezi u pe sitewinking