| andrada a întrebat:

Sal!
Pt cine a fost la mare in grecia: unde in grecia ati fost? in ce oras? a fost fain?

Răspuns Câştigător
| Alissonn14 a răspuns:

Buna! Am fost in Grecia anul trecut si merg si anul asta. Anul trecut am fost in Corfu, iar anul asta merg in Thassos.Pot sa zic ca mi-a placut mult! Am facut excursie de o zi si in Atena.Acolo sunt multe magazine laughing.Am fost si la Meteora ( stii tu, manastiriile alea care sunt pe stanca ). Anul trecut cand a fost in Corfu apa era rece pentru ca era golfulet, si acolo apa e mai rece, dar daca te obisnuiai cu ea era ok.Nisipul era curat si fin happy.Noi mai mult am stat la piscina de la hotel. Daca vrei poti safaci o excursie in fiecare zi in locatii diferite.Cunosc pe cineva care a fost si in Paralia.Ne-a dat poze si a spus ca a fost super si ca apa si nisipul erau superbe.In apa pot sa zic ca nu sunt alge ca la noi, si nu prea sunt valuri.Acuma depinde unde mergi love struck. Bafta!

2 răspunsuri:
| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Eu m-am intors ieri din Grecia. A fost super. Am fost in Halkidiki, Kassandra si am aterizat in Tshaloniki. Mi-a placut foarte mult. Doar ca eu am stat la un campus care se chema Sani Resort. Poti sa intri pe situl www.saniresort.gr.com si o sa vezi cat de super e.
! Oricum... oriunde te-ai duce... distractie placuta! :))

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

D fapt sit-ul e www.sani-resort.com. Scz pentru greseala de mai devreme.