| ISQ a întrebat:

Sal TPU
am si eu o intrebare
vreau sa-mi iau iphone
Am 2 VARIANTE
iphone 2g sau iphone 3g?
iphone 2g mi-l pot cumpara fix astazi daca vreau
Dar Iphone 3g Trebe sa astept 3 luni
Voi care Lati alege?
2g sau 3g?
FUNDA

3 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

Cronologia lor este
iPhone 2G
iPhone 3G
iPhone 3GS
iPhone 4
iPhone 4S
iPhone 5
acum sti ordinea.
decat iPhone 2G mai bine Samsung galaxy mini ori LG Cookie Fresh
si 3G s-a invechit.eu am luat iPhone 3G din Italia cu 125€ in octombrie 2010

| OanaGY a răspuns:

Mai eu zic ca nu are rost sa astepti, m-am uitat acum pe net si mare diferenta nu e intre ele, amandoua au Wi-fi, au camera de 2 Mp, etc. acum depinde cum preferi, eu in locul tau l-as lua pe cel 2G pentru. ca e mai bine decat sa astepti 3 luni, nu?

| OanaGY a răspuns:

2G, amandoua sunt la fel, m-am uitat acum pe net, si eu zic sa nu mai astepti! Profita!