| 340kll a întrebat:

Imi place de o fata si nu stiu cum sa ii spun asta, sa ii spun direct ce simt petru ea? Ce sfaturi aveti?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Avand in vedere perioada in care ne aflam, cred ca o poti aborda direct.O floare, o invitatie la o cafea...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| irinel01 a răspuns:

Incearca sa aflii ce activiti ii plac ce hobyuri are.Incearca sa o abordezi sa o faci si pe ea sa te simpatizezewinking.si apoi poti incerca sa-i spui ca o placi. Sper ca te-am ajutat bafta cu fata