| IrinaaIrr a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste nume pentru facebook?
PS: Numele meu este Madalina, vreau sa fie ceva cu Maddy sau Maddie... am incercat Maddy Xd dar nu merge. FUNDA!

1 răspuns:
| stefzcoffee a răspuns:

Incearca si tu combinatii gen Madyy Xd =] Sau Mădăă xDD, Maddy Xdd, schimbi literele, te joci cu ele si-ti gasesti ceva dragut. Totusi, te sfatuiesc sa iti pui numele din realitate, in caz ca te cauta cineva ( de exemplu eu mi-am cautat viitori colegi de liceu pe fb si am gasit doar 2-3, pentru ca nu aveau numele din realitate ).