| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat o minge de handbal de 40 lei, dar cand s-o umflu mi-a intrat acu in ea.acum zdrangane rau, cum pot sa scot acu din minge? funda xD

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Tai mingea, scoti acu, si dupa o cosi... sau ii faci o taietura in forma de patrat, scoti acum, si cosi un petic acolo sa tina, si gata. altfel nu merge.

1 răspuns:
| mersec2RR a răspuns:

Taiel in forma rotunda in mijloc si scoate-l apoi pune-l la loc si coasel sau o tai pe toata il scoti si il cosi la loc